O NAS

OWOCE GÓRĄ

A z góry owoców prawdziwy, naturalny sok. Nasza tłocznia położona jest w obszarze chronionego krajobrazu „Mrogi i Mrożycy” oraz w otulinie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. Region ten odznacza się szczególnym mikroklimatem. Jesteśmy szczęśliwi, że mieszkając w tak wyjątkowym miejscu, możemy wykorzystać jego potencjał i produkować sok, jaki sami chcielibyśmy pić.

Soki „Vero” swoje walory zawdzięczają naturze, której – jak wiadomo – nie trzeba poprawiać, jednak należy o nią dbać. Dbamy o ziemię, z której wyrastają drzewa i krzewy w naszym sadzie, a rośliny pielęgnujemy tylko naturalnymi metodami. Selekcjonujemy owoce, wybierając te, które naturze udały się najlepiej. Tłoczymy sok prostymi sposobami, by nie stracił on swoich najcenniejszych wartości.

Soki „Vero” to nie tylko smak, świeżość i naturalność, „Vero” znaczy dla nas coś więcej. Naszą misją jest promocja zdrowego trybu życia, dzięki któremu można „wejść na szczyt” swoich możliwości, a przy okazji „wypić górę” znakomitego soku. Zachęcamy do współpracy.

kuny